Školení digitálního marketingu a UX - Dobrý web

Garantujeme spokojenost

veřejná školení
 • Pro mě jako samouka v SEO byl workshop velice přínosný za jeden den jsem získal obecný přehled na co se v SEO soustředit.

  Jedná se skutečně o workshop, kde jsem se prakticky seznámil s nástroji pro kontrolu vlastního i konkurenčních webu a s tím jak dohledatelnost zlepšovat a posouvat se před konkurenci.

  Vít Svadbík VSelektro.eu
 • V oblasti SEO nejsem úplný nováček, přesto jsem se dozvěděla spoustu nových pojmů a dobrých rad, díky kterým vím, co je třeba vylepšit a na co dát pozor. Velmi zajímavé a přínosné bylo seznámení s nástrojem, který usnadní získání klíčových slov a pohlídá vaši konkurenci, což je pro mou práci nezbytné. Vysoká úroveň znalostí a zejména praktických zkušeností lektora byla k nezaplacení. Ze školení jste odcházeli s odpověďmi na všechny vaše otázky. Velmi přínosné, děkuji.

  Eva Votavová Rock Point a.s.
 • Za pár hodin jsem získal spoustu rad, tipů a vlastně úplně jiný náhled na vytváření čtivých produktových článků. Jeden den workshopu vygeneroval spoustu práce s úpravou všech produktových popisů na našem eshopu. Ty teď, ale vypadají profesionálně a hlavně jsou lákavé pro zákazníka! Velmi přínosná je konzultace s lektorem a okamžitá zpětná vazba. 

  Vít Svadbík VSelektro.eu
 • Školení pro mne bylo mimo jiné velkou inspirací a perfektně připravená prezentace se dá využít jako skvělé vodítko při práci na nových webových stránkách....je úžasné, že školitel dokázal udržet pozornost všech účastníků po celou dobu školení...tj. skoro celý den (s malými přestávkami)....což není obvyklé.

  Marcela Smrčková FBA spol. s r.o.

Nejbližší školení