Školení na míru pro Internet Info - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro Internet Info

Školení jsem využil v rámci firemní nabídky a lektor jej vzal velmi poctivě. Předtím jsem měl z Google Analytics respekt a spíše jsme se mu vyhýbal, dnes jej vnímám jako nepostradatelný a cenný nástroj pro pravidelnou analýzu návštěvnosti.

Dalibor Z. Chvátal
šéfredaktor serveru Měšec.cz

Společnost Internet Info, s.r.o. je významným internetovým vydavatelstvím s širokým portfoliem specializovaných serverů a dlouholetými zkušenostmi. Zároveň se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení, jejichž cílem je popularizace témat a šíření informací v návaznosti na zaměření jednotlivých našich serverů. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network. Projekty internetového vydavatelství Internet Info jsou Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz, DigiZone.cz, Root.cz, Slunečnice.cz, Vitalia.cz a Bomba.cz.

Detaily spolupráce

Pro redaktory internetového vydavatelství Internet Info jsme uspořádali individuální školení Google Analytics pro redaktory. Účastnili se šéfredaktoři i redaktoři serverů Měšec.cz, Slunečnice.cz, Digizone.cz, TopDrive.cz a Vitalia.cz.

Lektorem školení byl Pavel Jašek.

Termín realizace
září 2012
Kontaktní osoba
Dalibor Z. Chvátal
šéfredaktor serveru Měšec.cz
Web