Školení na míru pro Fraus - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro Fraus

Markéta Čechurová
Markéta Čechurová
PR a marketing manager

Se školením jsme byli více než spokojeni. Bylo pro nás velmi přínosné a inspirující. Největší výhodu spatřuji v tom, že se konalo přímo v naší firmě. Bylo to pro nás organizačně pohodlné, ale především jsme se mohli s lektorem dohodnout na obsahu školení. Nejvíce jsme ocenili zařazení ukázek správného či špatného zpracování textů přímo z našich webových stránek. Pozitivně hodnotíme také otevřený přístup lektora k nejpalčivějším problémům našeho webu a ukázky možné nápravy. Užitečné bylo také zpracování úkolů na téma vztahující se k právě probrané látce.

Nakladatelství FRAUS ročně vydává přes 100 novinek – nejvíce ze všech učebnicových nakladatelství. V roce 2007 prodalo přes 1 milion kusů publikací a ostatních nosičů a řadí se tak mezi největší nakladatelství v ČR. Nakladatelství má nejdelší tradici ve vydávání učebnic pro výuku cizích jazyků, kde podíl na českém trhu činí přes 50 % u učebnic němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny.

Detaily spolupráce

Pro nakladatelství FRAUS jsme připravili celodenní školení copywritingu na míru. Školení bylo zaměřeno na prezentaci a praktické vyzkoušení postupů a metod, jejichž aplikací budou účastníci školení schopni výrazně zvýšit kvalitu svých webových textů. Součástí byl i praktický workshop zaměřený na konkrétní úpravy textů či webu nakladatelství. Obsah školení byl maximálně přizpůsoben podmínkám a způsobu využití internetu v prostředí knižního nakladatelství.

Termín realizace
únor 2009
Kontaktní osoba
Markéta Čechurová
PR a marketing manager
Web