Školení na míru pro E.ON - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro E.ON

Dobrý web nám připravil školení web copywritingu přímo na míru. Obecnou část jsme proto mohli obratem aplikovat přímo na konkrétní příklady z naší praxe. Tak se podařilo aktivně zapojit do školení celý náš tým, který se na přípravě obsahu podílí. V tom vidím jeden z největších přínosů, protože budeme při vzniku textů myslet a mluvit všichni "společným" jazykem. Ze školení si ve výsledku odnášíme trochu jiný pohled na obsah a formu našich textů a věříme, že jejich změnu následně ocení i návštěvníci našeho webu a naši zákazníci. Školení proto ho mohu všem doporučit.

Nikola Kaška
Koncernová komunikace/Corporate communication

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky.  Na českém trhu působí od roku 1998. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje více než 110.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Detaily spolupráce

Copywriter a lektor Jan Ambrož připravil jednodenní školení pro obsahový tým společnosti E.ON Česká republika, s.r.o. a E.ON Energie, a.s.

Termín realizace
červenec 2013
Kontaktní osoba
Nikola Kaška
Koncernová komunikace/Corporate communication
Web