Školení na míru pro Rádio Svobodná Evropa - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro Rádio Svobodná Evropa

Se školením webové analytiky jsme byli velmi spokojení a zejména jsme ocenili individuální přístup a přípravu školitele, který školení přizpůsobil našim potřebám využití nástroje Google Analytics pro účely mediální organizace. Díky školení jsme získali širší rozhled o možnostech využití Google Analytics v oblasti pokročilé segmentace a nových nástrojů usnadňujících práci s daty nad rámec GA (plug-in Excellent Analytics). Ocenili jsme také tipy týkající se měření a vyhodnocování návštěvnosti našich stránek ze sociálních médií.

Alžběta Bernardyová
Audience Research & Program Evaluation Coordinator

Rádio Svobodná Evropa - Legendární rádio, které v 50. letech založil americký Kongres, svou misi ve střední Evropě sice ukončilo, vysílat ale nepřestalo. Jen se, obrazně řečeno, posunulo dál na východ. V současnosti Rádio svobodná Evropa/Rádio Svoboda vysílá v 28 jazycích do 21 zemí světa. A její cíl je stejný jako kdysi: přinášet objektivní informace do ne zcela svobodných společností.

Detaily spolupráce

Pro Radio Svobodná Evropa jsme uspořádali individuální školení webové analytiky zaměřené pro účely mediální organizace.

Školení připravil a vedl Pavel Jašek, který pravidelně lektoruje školení Google Analytics pro začátečníky i pokročilé.

Vzhledem k mezinárodnímu složení týmu se školení konalo v angličtině.

Termín realizace
únor 2012
Kontaktní osoba
Alžběta Bernardyová
Audience Research & Program Evaluation Coordinator
Web