Kampaň na Facebooku - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Kampaň na Facebooku

Připravíme pro vás kreativní kampaně na Facebooku. Určíme cíle a způsoby vyhodnocení, stanovíme plán, postaráme se o realizaci včetně výroby aplikace a zajistíme další propagaci.

Jak probíhá kampaň na Facebooku

 • Audit Facebooku – Nejprve se podíváme, na jaké úrovni je vaše facebooková stránka, zda nevědomky neporušujete pravidla Facebooku a jak vám jde samotná komunikace s fanoušky.
 • Stanovení cílů kampaně a vyhodnocení návratnosti – Jde vám o prodej? Získání nových klientů? Retenci stávajících zákazníků? Větší odezvu fanoušků? Cílů může být mnoho, ale pokud je nebudete před spuštěním kampaně znát, nebudete vědět, jak kampaň vyhodnotit. A kampaň bez vyhodnocení je jako produkt bez zákazníka. 
 • Realizace kampaně – Připravíme harmonogram, navrhneme kreativní řešení, vytvoříme podklady pro grafiky a developery, naši copywriteři napíšou účinné texty. Ve všech fázích přípravy a realizace budeme v kontaktu s vámi.
 • Výroba Facebook aplikací – Populární jsou zejména takové kampaně, které jsou provozovány přes aplikace. Zajistíme jejich návrh a výrobu.
 • Doprovodná propagace – zejména na počátku je potřeba kampaň podpořit, než se začne šířit sama. Naše zkušené PPC oddělení se postará o první impulz. Poradíme vám také, jakými snadnými kroky můžete sami šíření napomoci.

Co dostanete

Pokud necháte realizaci na nás, dodáme „pouze“ kvalitní kampaň a závěrečné vyhodnocení návratnosti.

Pokud budete chtít kampaň realizovat sami, dostanete od nás všechny potřebné podklady. Úvodní analýzu, stanovení cílů, harmonogram, návrh textů, zadání pro grafiky a programátory apod. Supervize a vyhodnocení jsou samozřejmostí.

Případová studie

Strategie komunikace v sociálních médiích a kampaň na Facebooku pro předního prodejce fototechniky firmu Aaron.

StáhnoutPDF, 411 kB

Proč kampaň na Facebooku od Dobrého webu?

 • Orientace na výsledky – rozhodně nechceme plýtvat naším ani vaším časem na kampaně, které postrádají smysl a jasné cíle.
 • Facebook nevnímáme jako uzavřené prostředí – děláme všechny druhy on-line marketingu, takže víme, jak a kde facebookovou kampaň vhodně podpořit. Neštítíme se ani reálného světa!
 • Zkušenosti – s marketingem na internetu a sociálními sítěmi máme dlouhodobé zkušenosti. Však v tomto odvětví také už nějaký ten pátek školíme a máme za sebou řadu úspěšných realizací.
 • Poradíme vám: jak komunikovat, jakou zvolit cestu a jaké nástroje, jaký váš produkt bude na Facebooku úspěšný.
 • Vše na míru – nevěříme v univerzální řešení. S každým klientem úzce spolupracujeme v každé fázi příprav a realizace kampaně.
 • Vymyslíme kreativní řešení – a vytvoříme aplikace, záložky a doprovodné materiály.
 • Pomůžeme s propagací – ze začátku je potřeba kampaň trochu popostrčit, než se sdělení začne šířit samo. Víme, jak na to a přitom neplatit zbytečné výdaje.

Co říkají klienti

 • V současné době jsme hledali další možnosti, jak se držet moderních trendů a komunikovat se zákazníky. Právě při tomto rozhodování nám pomohl Ondřej Jireš z Dobrého webu. Na začátku nám podrobně vysvětlil, jaké výhody má internetový marketing v sociálních sítích. Netrvalo dlouho a s jeho pomocí se nám podařilo kvalitně zlepšit profil na FB a získat nové fanoušky. Díky jeho spolupráci jsme objevili další příležitosti, jak oslovit zákazníky na internetu.

 • Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.

Další reference

Časté dotazy kampaň na Facebooku

Dobrý web o sociálních sítích

Školení – naučte se, jak na marketing v sociálních sítích