Linkbuilding pro ČMSS - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Linkbuilding pro ČMSS

kubin-tomas
Tomáš Kubín
Marketingový specialista

Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.   

Českomoravská stavební spořitelna je tuzemskou jedničkou v bydlení a finanční jistotě. Nabízí širokou škálu produktů od stavebního spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Tradičně si zakládá na kvalifikovaném poradenství a komplexním servisu více než 2 800 profesionálních finančních poradců. Ti jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy je jejich cílem najít řešení na míru klientových přání a potřeb.

Detaily spolupráce

Pro ČMSS jsme v červenci roku 2011 připravili celkovou SEO strategii pro redesign nově vznikajícího webu, poté jsme pokračovali ve spolupráci na kontinuální optimalizaci on-page faktorů a rozšiřování portfólia zpětných odkazů z kvalitních webů. Cílem těchto aktivit bylo zvyšování přirozené návštěvnosti z vyhledávačů, potažmo k nárůstu množství obchodních příležitostí. Výsledkem této spolupráce je zobrazování webu ČMSS na předních pozicích na dotazy úzce související se stavebním spořením, a to jak ve vyhledávačích Google, tak Seznam.

 

Termín realizace
červenec 2011 – březen 2016
Kontaktní osoba
Tomáš Kubín
Marketingový specialista
Web