Manuál pro copywriting pro iNETPrint - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Manuál pro copywriting pro iNETPrint

Tržiště iNETPrint.cz umožňuje návštěvníkům vyřídit a zajistit vše z oblasti prezentačních a propagačních tiskovin, kancelářských potřeb, potisku textilu, lisování a duplikaci CD a DVD či reklamních produktů. Veškeré služby lze zkalkulovat i objednat online.

Detaily spolupráce

Spolupráce s iNETPrintem je jedním z nejnáročnějších a zároveň nejzajímavějších projektů. Obě strany od začátku vědí, že spolupracují na webu, který musí být o několik kroků před konkurencí. Spolupráce začala zpracováním celkové koncepce nového webu na základě rozsáhlé specifikace cílových skupin webu, jejich potřeb, konkurence a cílů webu.

Pro přípravu textů nového webu jsme zpracovali manuál copywritingu, který představoval návrh optimální strategie pro tvorbu obsahu nové verze webu. Cílem bylo poskytnout doporučení zaměřená na maximální obchodní přesvědčivost textů a zároveň jejich optimalizaci pro vyhledávače.

Kontaktní osoba
Daniel Frouz
Jednatel
Web

iNETPrint – další dodané služby