Marketing v sociálních sítích - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Marketing v sociálních sítích

Chcete začít se sociálními sítěmi?

Poradíme vám, jak na to. Pro některé firmy bude nejvhodnějším médiem Facebook, pro jiné zase Twitter nebo třeba geolokační sítě. Přizpůsobíme vám jakékoliv školení z nabídky veřejných školení nebo vám připravíme úplně nové školení sociálních sítí. S pomocí našich zkušených lektorů vám ukážeme cestu, jak sociální sítě využít co nejefektivněji.

Školení sociálních sítí na míru

Používáte sociální sítě, ale nevíte, co vám přinášejí?

Pokud se již sociálním sítím věnujete, ještě to neznamená, že jste na dobré cestě tyto marketingové kanály reálně zužitkovat. V rámci komplexní strategie digitálního marketingu vám pomůžeme i se sociálními sítěmi. Naučíme vás soustředit se na důležité věci a vyhodnocovat úspěšnost. Zjistíme, kde jsou vaše mezery, a doporučíme vám správné postupy.

Marketingová strategie pro sociální média

Vytvoříme pro vás efektivní PPC kampaně

Pokud už máte jasno, jak a proč využít sociální sítě k marketingu a PR, rádi pro vás zrealizujeme PPC kampaně, které podpoří značku a přivedou vám nové zákazníky. Umíme nejen kampaně na Facebooku, ale zabýváme se i dalšími sociálními médii. Nejdůležitější je naplánovat takovou kampaň, která bude mít jasně podloženou návratnost.


Správa PPC kampaní

„Marketing v sociálních médiích je progresivní obor, který přináší větší příležitosti, ale také větší rizika.“

Časté dotazy marketing v sociálních sítích

Proč marketing v sociálních sítích od Dobrého webu?

  • Orientace na výsledky – investice do sociálních sítí musí mít nějaký důvod a smysl.
  • Zkušenosti – máme za sebou úspěšně kampaně pro malé i velké firmy.
  • Sociální sítě vnímáme v rámci celku – strategie v sociálních sítích musí jít ruku v ruce s firemní marketingovou strategií a být provázána s úpravami webu a SEO.
  • Vzdělávání – sociální sítě pravidelně školíme od roku 2009, proškolili jsme stovky lidí.
  • Sledujeme aktuální trendy – s námi budete v obraze!

Co říkají klienti

  • V současné době jsme hledali další možnosti, jak se držet moderních trendů a komunikovat se zákazníky. Právě při tomto rozhodování nám pomohl Ondřej Jireš z Dobrého webu. Na začátku nám podrobně vysvětlil, jaké výhody má internetový marketing v sociálních sítích. Netrvalo dlouho a s jeho pomocí se nám podařilo kvalitně zlepšit profil na FB a získat nové fanoušky. Díky jeho spolupráci jsme objevili další příležitosti, jak oslovit zákazníky na internetu.

  • Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.

Další reference

Dobrý web o sociálních sítích

Školení – naučte se, jak na marketing v sociálních sítích