Nastavení Google Analytics pro 3Suisses - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Nastavení Google Analytics pro 3Suisses

Internetový obchod 3 Suisses je zaměřen na francouzskou módu. Na své si přijdou zejména slečny a dámy, zboží se postupně rozšiřuje i na dětské a pánské kategorie. Můžete se inspirovat francouzským stylem doslova od hlavy až k patě, od šátků, přes halenky a kabáty, až po letní žabky.

Detaily spolupráce

Na začátku roku 2010 jsme začali vytvářet kampaně pro dámskou módu v systémech Google AdWords a Sklik. Cílem kampaní bylo od začátku přivádět co nejvíce relevantní návštěvnost, kterou francouzská móda zaujme. Abychom mohli ověřit návratnost investic, ještě před spuštěním kampaní jsme dali velký důraz na správné nastavení Google Analytics.

V měření transakcí jsme dokonce objevili chybu systému v párování objednávek s detaily objednaného zboží, což jsme jako autorizovaní konzultanti Google Analytics dokázali vyřešit s podporou této služby tak, aby se to nestávalo dalším podobným účtům.

Termín realizace
únor 2011 – březen 2011
Kontaktní osoba
Václav Kraus
Marketing specialist – web
Web

3Suisses – další dodané služby