Nastavení Google Analytics pro Baushop - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Nastavení Google Analytics pro Baushop

S Dobrým webem naše firma spolupracuje od roku 2008. Za tu dobu se i díky Dobrému webu podařilo zlepšit použitelnost, odhalit slabá místa webu a vytvořit kvalitní wireframe pro nový design. Časem jsem pochopil, že vylepšování je nikdy nekončící proces, a je dobré mít zkušeného partnera, který vám ukáže správnou cestu. Musím pochválit odbornost pana Pavla Jaška, se kterým se nám povedlo odvést velký kus práce, a ještě spousta práce nás čeká.

Darko Bojič
Jednatel

Baushop je e-shop prodávající stavebniny a doplňky pro bydlení i zahradu. Vlastní sklad v Brně a 41 odběrných míst po celé ČR z něj dělají něco více než jen elektronický obchod.

Detaily spolupráce

Pro internetové stavebnictví Baushop jsme poskytovali konzultace ke kompletnímu předělání webu. Abychom mohli vycházet z věrohodných dat, zaměřili jsme začátek spolupráce na správné nastavení Google Analytics, ve kterém bylo dost slabin. Velmi užitečným zdrojem dat bylo interní vyhledávání, odkud jsme zjišťovali, co mají uživatelé problém najít na webu.

Termín realizace
prosinec 2008 – listopad 2009
Kontaktní osoba
Darko Bojič
Jednatel
Web

Baushop – další dodané služby