Nastavení Google Analytics pro Hypoteční banku - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Nastavení Google Analytics pro Hypoteční banku

Josef Drobílek
Josef Drobílek
Marketingový specialista

Google Analytics jsme používali i předtím, než jsme v této oblasti začali spolupracovat s Dobrým webem. Ukázalo se však, že zdaleka nevyužíváme všechny možnosti, které nám tento nástroj nabízí. Až po úpravě nastavení od Dobrého webu, jsme schopni detailně sledovat vše, co je pro nás důležité. Nástroj nám poskytuje základní informace o chování uživatelů na webu Hypoteční banky, díky kterým známe slabá místa, na kterých postupně pracujeme. Neocenitelná je i možnost přesně sledovat efektivitu a návratnost investic do jednotlivých reklamních aktivit.

Hypoteční banka je předním hráčem na trhu hypoték v České republice. Díky své specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Kromě velkého množství informací nabízí na svém webu interaktivní nástroje pro výpočet parametrů hypoték – například hypotéka online.

Detaily spolupráce

Po redesignu webu hypotecnibanka.cz jsme rozšířili měření v Google Analytics o další možnosti, díky čemuž může banka sledovat a následně vyhodnocovat veškeré dění na svém webu a má také přehled o efektivitě PPC reklamy a dalších reklamních online aktivit.

A jaké jsou výsledky?

Pokročile nastavený Google Analytics umožňuje detailně sledovat a vyhodnocovat návštěvnost a marke-tingové aktivity Hypoteční banky.

 

Výsledkem spolupráce je pokročile nastavený Google Analytics.

Termín realizace
září 2009 – prosinec 2009
Kontaktní osoba
Josef Drobílek
Marketingový specialista
Web