Organizační informace ke školení - Dobrý web

Organizační informace ke školení

Přihlášení na školení

 • Nejjednodušší způsob jak se na školení Dobrého webu přihlásit je vyplnění jednoduchého objednávkového formuláře na stránce s popisem příslušného školení.
 • Nebo pište Vaše požadavky na e-mail skoleni@dobryweb.cz.
 • Pro telefonickou komunikaci zvolte číslo (+420) 277 004 655 - kontaktní osoba Dagmar Kohoutová.

Před školením

 • Po odeslání objednávky.

  Po odeslání objednávky vám do 2 pracovních dnů vystavíme zálohovou fakturu, která slouží jako rezervace místa na školení. Zálohové faktury zasíláme elektronicky. Aby bylo Vaše místo na školení garantované, je nutné uhradit zálohovou fakturu do dne její splatnosti.

 • Po zaplacení zálohové faktury

  Po zaplacení zálohové faktury Vás budeme obratem o přijaté platbě informovat e-mailem a zašleme Vám originál daňového dokladu poštou.

 • Storno podmínky (odhlášení ze školení)

  Pokud se rozhodnete stornovat již zaplacené školení a učiníte tak nejpozději do šesti pracovních dní před termínem konání školení, vrátíme Vám 100 % ceny, případně se můžete přihlásit na jiné školení z nabídky. Jestliže se rozhodnete pro stornování objednávky později, nejsme již schopni uhrazenou částku vrátit. Vždy se snažíme zajistit místo zdarma na dalším termínu školení, ale negarantujeme jej.

Doprava na školení

 • Školení v Praze

  Školení probíhají na adrese Hradčanská Office Center (budova A), Milady Horákové 116/109, Praha 6 (mapa). Najdete nás v pátém patře budovy Hradčanská Office Center (budova A) přímo nad vestibulem stanice metra Hradčanská. Školící místnost je otevřena půl hodiny před začátkem školení. Dopravit se k nám můžete metrem nebo tramvají (linky č. 1, 8, 18, 20, 25, 26, 36) do zastávky Hradčanská.

  Co se týče parkování, tak v okolí je možné zdarma zaparkovat, například u Písecké brány, ale parkoviště je velmi vytížené.

 • Školení v Brně

  Školení v Brně probíhají ve školících prostorech myWAC Technologies s.r.o. na adrese Nové sady 2, Brno (mapa). Dopravit se můžete tramvají 8 do zastávky Soukenická přímo před budouvou nebo tramvají 1, 1, 2, 10, 12, 13 do zastávky Nové sady a pokračovat pěšky cca 150 . Do zastávky Nové sady se můžete dopravit i autobusem 51, 60 nebo 61.

  Přímo proti budově je k dispozici dostatečně velké hlídané parkoviště.

 • Školení v Praze

  Workshop probíhá na adrese Hradčanská Office Center (budova A), Milady Horákové 116/109, Praha 6 (mapa). Najdete nás ve čtvrtém patře budovy Hradčanská Office Center (budova A) přímo nad vestibulem stanice metra Hradčanská. Lab je označen cedulkou Sherpas a je otevřen půl hodiny před začátkem školení. Dopravit se k nám můžete metrem nebo tramvají (linky č. 1, 8, 18, 20, 25, 26, 36) do zastávky Hradčanská.

  Co se týče parkování, tak v okolí je možné zdarma zaparkovat, například u Písecké brány, ale parkoviště je velmi vytížené.

 • Školení v Praze

 • Školení v Praze

  Školení probíhají ve Velké konferenční místnosti společnosti Ipsos, Slovanský dům, vchod E, Na Příkopě 22, Praha 1 (mapa). Dopravit se můžete metrem A, B stanice Můstek, metrem B stanice Náměstí Republiky nebo tramvajemi č. 5, 8, 24, 26 zastávka Náměstí Republiky nebo č. 3, 9, 14, 21, 24 zastávka Jindriššká.

 • Školení v Brně

  Školení v Brně probíhají v konferenčních prostorách Hotelu AVANTI na adrese Střední 549/61, Brno (mapa). Hotel je snadno dostupný nejen automobilem, ale i městskou dopravou přímo z hlavního nádraží.

  OD HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ (MHD) - pojedete tramvají č. 1 směr Řečkovice na zastávku Hrnčířská. Dáte po směru jízdy a na křižovatce (která je hned u zastávky) odbočte doprava. Půjdete po ulici Rybníček. Na druhé křižovatce se dáte vlevo a dojdete k hotelu.

  Možnost využití hotelového parkoviště.

   

 • Školení v Praze

  Konference se koná na adrese Budova METEOR C (3. patro) (školicí prostory OTIDEA a.s.), Thámova 681/32, Praha 8 (mapa).

  Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.

  V okolí je problematické parkování.

 • Školení v Brně

  Školení probíhá na adrese Webcom Education Point, Tišnovská 137, Brno (mapa).

 • Školení v Brně

  Školení probíhá na adrese JIC - budova INBIT, Kamenice 34, Brno (mapa).

V den školení

 • Školící místnost je otevřena půl hodiny před začátkem školení

 • Občerstvení a oběd

  V průběhu školení je k dispozici občerstvení a nápoje. V ceně celodenních školení je oběd (to je vždy u školení uvedeno). Na oběd se chodí společně do nedaleké restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky několika jídel.

 • Vybavení učeben

  Učebny jsou vybaveny projektorem na promítání prezentace a každý účastník má k dispozici počítač připojený k internetu. V učebně je také k dispozici wifi připojení.

 • Materiály ke školení

  Každý účastník obdrží tištěné a elektronické materiály k danému tématu a certifikát o absolvování školení.

Petra Pangrácová

Nejbližší školení