Reference - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Reference

Umíme pomoci velkým i menším klientům. Máme zkušenosti s prací pro banky, e-shopy, cestovní kanceláře, telekomunikační operátory, web developery, státní správu a mnoho dalších.

Příprava webu

Návrh webu (Více o oblasti)

 • Služeb konzultantů z Dobrého webu jsme využili v rámci vytvoření zcela nového e-shopu, který měl nahradit zastaralou verzi používanou od roku 2005. Pomohli nám s výběrem dodavatele a podíleli se na samotné realizaci prostřednictvím návrhu rozložení prvků na stránce, orientace zákazníka v e-shopu a zjednodušení procesu objednávky. Po celou dobu dozorovali práce na novém webu a jasně formulovali naše přání a vize dodavateli. Výsledkem je výrazný nárůst tržeb po spuštění nového e-shopu.

  Martin Prager Sparta Praha (Fotballmania)

Zlepšování webu

Použitelnost (Více o oblasti)

 • "Služeb ExperienceU jsme využili při uživatelském testování naší mobilní aplikace. Vedle vstřícného a profesionálního přístupy při přípravě a v průběhu vlastního testování si cením zejména konkrétních doporučení a návodů, jak řešit problémy, které testování odhalilo."
  Kateřina Segečová Česká pošta

Copywriting (Více o oblasti)

 • Po velmi pozitivní zkušenosti s copywritingem pro náš firemní web www.cybergenics.cz jsme si od Dobrého webu nechali vypracovat copywriting i na náš produktový web. Součástí toho byla i konzultace na téma přístupnosti a použitelnosti tohoto webu. Opět nás překvapilo, jaké nedostatky na webu byli lidé z Dobrého webu objevit a jaký výrazný nárůst klientů po těchto úpravách náš web zaznamenal. Copywriting pro nejdůležitější stránky ještě podpořil tento trend a zároveň zlepšil pozice webu ve fulltextových vyhledávačích.

  Tomáš Krejčí Shoptet.cz

Zvyšování návštěvnosti

SEO (Více o oblasti)

 • S Dobrým webem spolupracujeme již několik let na rozvoji a propagaci webů, které provozujeme. Oceňuji především individuální přístup, ze kterého je cítit, že cílem spolupráce je navrhnout fungující a efektivní řešení – nikoli pouze dodat konkrétní službu.

  Vedle přípravy detailního zadání při redesignu našich webů a správy PPC kampaní nám Dobrý web na webu zprovoznil systém Google Analytics. Aktuálně tak máme velmi přesné informace o návratnosti našich reklamních investic a data o tom, jakým způsobem návštěvníci pracují s naším webem.

  Provoz našeho webu představuje nekonečnou cestu a i díky spolupráci s Dobrým webem cítíme, že kráčíme po té správné.

  Filip Antoš Athos Travel

PPC (Více o oblasti)

 • Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.   

  Tomáš Kubín ČMSS

Sociální sítě

Marketing v sociálních sítích (Více o oblasti)

 • V současné době jsme hledali další možnosti, jak se držet moderních trendů a komunikovat se zákazníky. Právě při tomto rozhodování nám pomohl Ondřej Jireš z Dobrého webu. Na začátku nám podrobně vysvětlil, jaké výhody má internetový marketing v sociálních sítích. Netrvalo dlouho a s jeho pomocí se nám podařilo kvalitně zlepšit profil na FB a získat nové fanoušky. Díky jeho spolupráci jsme objevili další příležitosti, jak oslovit zákazníky na internetu.

  Tomáš Kůs AARON

Webová analytika

Nastavení analytických nástrojů (Více o oblasti)

 • Google Analytics jsme používali i předtím, než jsme v této oblasti začali spolupracovat s Dobrým webem. Ukázalo se však, že zdaleka nevyužíváme všechny možnosti, které nám tento nástroj nabízí. Až po úpravě nastavení od Dobrého webu, jsme schopni detailně sledovat vše, co je pro nás důležité. Nástroj nám poskytuje základní informace o chování uživatelů na webu Hypoteční banky, díky kterým známe slabá místa, na kterých postupně pracujeme. Neocenitelná je i možnost přesně sledovat efektivitu a návratnost investic do jednotlivých reklamních aktivit.

  Josef Drobílek Hypoteční banka

Školení

Školení na míru (Více o oblasti)

 • Click it - klub online marketingu a agentura Dobrý web spolu spolupracují již druhý semestr a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Lektoři z Dobrého webu v rámci našich workshopů se věnovali tématu základů PPC reklamy a webové optimalizace (SEO). Tyto workshopy se účastníkům velmi líbily. Budeme se těšit na další workshopy s Dobrým webem a spolupráci.

  Kateřina Urbanová Click it

Veřejná školení (Více o školeních)

 • Školení copywritingu bylo pro nás přínosné hned ze dvou důvodů. Potvrdili jsme si či vyvrátili naše domněnky ohledně trendů publikování textů na webu. A ocenili jsme možnost zodpovězení konkrétních dotazů přímo na místě. Lektor Jan Ambrož zodpovídal naše dotazy komplexně a pro nás srozumitelně.

  Ing. Monika Kolářová MotoFocus EU s.r.o. 

  Děkuji moc za přínosné školení, které již více odpovídalo mým zkušenostem z oblasti digitálního marketingu a ppc (byla jsem také účastníkem na PPC I., které bylo opravdu pro úplné začátečníky). Lektor byl super a je vidět, že mluvil z praxe, což je vždy výhodou než jen samá teorie. Kdyby byla PPC trojka, určitě bych se ráda zúčastnila i tohoto školení. Ted mě díky nabytým zkušenostem čeká překopání celého Sklik a Adwords účtu a několika desítek kampaní a zřejmě stovky sestav..uff…ale s chutí do toho, když už vím jak na to a s adwords editorem to bude přeci hračka. Ještě jednou velké díky.

  Ing. Daniela Kohnová Hennlich 

  Školení bylo super, kluci všechno jasně vysvětlili, nebylo moc zbytečné teorie a byl dostatek času na vypracování úkolů po každé části i prostor na otázky. Dozvěděla jsem se nové věci a utřídila si to, co jsem už znala. Určitě všem doporučuji a bylo by super, pokud by kluci udělali nějaké další školení na nové téma.

  Helena Marušková nutrilove