SEO - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Redesignujete? Připravujete nový web?

Na SEO je třeba myslet už když připravujete strukturu webu. Z pohledu SEO je nezvládnutá struktura webu klíčový problém většiny webů.

Při redesignu nejvíce ohrožujete vydobyté pozice ve vyhledávačích a přirozenou návštěvnost. Pomůžeme vám nezahodit vaše dosavadní úsilí, ale znásobit jeho efekt.

Chcete zvýšit návštěvnost z vyhledávačů?

Cílem SEO je kontinuální růst kvalitní přirozené návštěvnosti z vyhledávačů. To je to, o čem je kontinuální spolupráce s Dobrým webem při optimalizaci pro vyhledávače.

Nic jiného od nás nečekejte – nebudeme se honit za 1. pozicí na jedno klíčové slovo ani nakupovat hromadně bezcenné zpětné odkazy.

Potřebujete znát stav webu z pohledu SEO?

Získáte jasnou představu o nevyužitém potenciálu svého webu z pohledu SEO. Váš web srovnáme s konkurencí a provedeme analýzu on-page i off-page faktorů.

Dříve, než se pustíte do razantních úprav svého webu, musíte znát stav, ze kterého jdete, i kvalifikovaný odhad toho, kam až se lze dostat.

Zvýšíme přirozenou návštěvnost vašeho webu z vyhledávačů – systematicky, trvale a samozřejmě bez použití zakázaných praktik, u kterých hrozí penalizace. Zajímáme se o celek, nikoli o pozice na konkrétní klíčové slovo.

Časté dotazy k optimalizaci pro vyhledávače

Proč optimalizaci pro vyhledávače od Dobrého webu?

 • Výsledkem SEO pro nás je vyšší relevantní návštěvnost a tím i vyšší konverze, nikoli pozice ve vyhledávačích.
 • SEO vnímáme v rámci celku – neupřednostníme SEO před přehledností či snadností ovládání webu – vymyslíme řešení, které bude vyhovovat obojímu.
 • Vysvětlíme vám SEO tak, abyste mu rozuměli. SEO není magie, ale legitimní metoda internetového marketingu, která má své zákonitosti.
 • Nepoužíváme zakázané praktiky, u kterých bude hrozit penalizace vašeho webu.
 • Disponujeme vlastním týmem linkbuilderů.
 • SEO školíme pravidelně od roku 2004, proškolili jsme stovky lidí.

Co říkají klienti

 • S Dobrým webem spolupracujeme již několik let na rozvoji a propagaci webů, které provozujeme. Oceňuji především individuální přístup, ze kterého je cítit, že cílem spolupráce je navrhnout fungující a efektivní řešení – nikoli pouze dodat konkrétní službu.

  Vedle přípravy detailního zadání při redesignu našich webů a správy PPC kampaní nám Dobrý web na webu zprovoznil systém Google Analytics. Aktuálně tak máme velmi přesné informace o návratnosti našich reklamních investic a data o tom, jakým způsobem návštěvníci pracují s naším webem.

  Provoz našeho webu představuje nekonečnou cestu a i díky spolupráci s Dobrým webem cítíme, že kráčíme po té správné.

 • Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.   

Další reference

Dobrý web o optimalizaci pro vyhledávače

Školení – naučte se, jak optimalizovat svůj web

 • Školení SEO
  6. prosince Praha

  Zapomeňte na SEO triky. Máme pro vás rady odborníků!