SEO pro redesign a návrh webu pro ČMSS - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

SEO pro redesign a návrh webu pro ČMSS

kubin-tomas
Tomáš Kubín
Marketingový specialista

Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.   

Českomoravská stavební spořitelna je tuzemskou jedničkou v bydlení a finanční jistotě. Nabízí širokou škálu produktů od stavebního spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Tradičně si zakládá na kvalifikovaném poradenství a komplexním servisu více než 2 800 profesionálních finančních poradců. Ti jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy je jejich cílem najít řešení na míru klientových přání a potřeb.

Detaily spolupráce

Společně s klientem jsme připravili celkovou strategii zvyšování relevantní přirozené návštěvnosti z vyhledávačů, jež vedla k získávání většího množství obchodních příležitostí. Doporučili jsme technické úpravy webu, on-page optimalizaci na základě zpracované analýzy klíčových slov, navrhli jsme úpravy struktury webu a interního prolinkování. Výsledkem je zobrazování webu ČMSS na prvních pozicích v Googlu i Seznamu na fráze úzce související se stavebním spořením.

 

Výsledky spolupráce.

Termín realizace
červenec 2011 – únor 2012
Kontaktní osoba
Tomáš Kubín
Marketingový specialista
Web