Školení na míru pro e4t electronics for transportation s.r.o. - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro e4t electronics for transportation s.r.o.

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.
Společnost e4t electronics for transportation s.r.o. je jako 100% člen skupiny Volkswagen důležitou součástí těchto aktivit a podporuje ŠKODA AUTO, ale i další koncernové značky na cestě k úspěchu.
Své zákazníky doprovázíme celým procesem vývoje elektroniky vozu - od návrhu, přes vývoj a testování, až po sériové řešení. Klademe důraz na vysoce kvalifikované zaměstnance, díky kterým přebíráme odpovědné úkoly v oblasti elektronických systémů. Propojujeme výrobce automobilů a dodavatele informačních technologií. Vyvíjíme testovací nástroje, prototypy a demonstrátory pro všechny značky koncernu Volkswagen.

Detaily spolupráce

Lektor Tomáš Ludvík připravil dopolední část školení zaměřenou na mobile desing. A Jan Rudinský se ujal odpolední části o user testingu.

Termín realizace
červen 2015
Kontaktní osoba
Martin Němčík
Web