Školení na míru pro Akademii věd České republiky - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro Akademii věd České republiky

Školení pod taktovkou lektora Jana Ambrože sklidilo od všech zúčastněných velice kladné hodnocení. Probráno bylo vše důležité, co si posluchači přáli. Lektor předem dotazníkem zjišťoval zájem účastníků o konkrétní témata a problémy. Školení bylo dostatečně srozumitelné díky uvedení řady příkladů, použití obrázků a videí. Dostatečný prostor byl věnovaný i SEO. Zvažujeme do budoucna pokračování či opakování tohoto školení pro další posluchače.

Mgr. Vladislava Nádeníčková
projektová manažerka, Středisko společných činností AV ČR

Hlavním posláním Akademie věd a jejích pracovišť je uskutečňovat základní výzkum v širokém spektru přírodních, technických, humanitních a sociálních věd.

Pracoviště Akademie věd se podílejí na vzdělávání, a to především výchovou mladých badatelů při uskutečňování doktorských studijních programů, ale i pedagogickou aktivitou svých pracovníků na vysokých školách. Akademie též rozvíjí spolupráci s aplikovaným výzkumem a průmyslem.

Detaily spolupráce

Pro správce webů a tvůrce internetového obsahu AV ČR jsme uspořádali školení web copywritingu.

Po ukázkách typického chování webových čtenářů jsme představili praktické příklady popularizace vědy online a copywritingu - psaní titulků, článků, shrnutí a dalších textů. Věnovali jsme se také základům SEO a online PR. Došlo také na tvorbu textů pro newslettery, tiskové zprávy a sociální sítě.

Školení vedl Jan Ambrož.

Termín realizace
září 2013
Kontaktní osoba
Mgr. Vladislava Nádeníčková
projektová manažerka, Středisko společných činností AV ČR
Web

Akademie věd České republiky – další dodané služby