Školení na míru pro BigBrands - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru pro BigBrands

Školení se mně i kolegům velmi líbilo. Naučili jsme se plno nových a zajímavých věcí. Například mně se dnes psaly texty o dost lépe než před školením a dívala jsem se na to úplně jinak. Momentálně pracujeme na návrhu změn našich webových stránek a moc se těšíme, až budou zrealizovány. Moc děkujeme, takové školení jsme si přesně představovali.

Ivana Růžičková
Head of Contents Management

Společnost Brands Diffusion, a.s. provozuje BigBrands, první exkluzivní soukromý klub online nákupů v České republice a na Slovensku, do kterého mají přístup pouze zvaní členové. Je prodejce značkového oblečení Reebok, Lacoste, Escada, Ferre, Gucci, Tissot, Puma. Členům nabízí časově omezené limitované zásoby jednotlivých značek za výjimečné ceny.

Detaily spolupráce

Pro obsahové oddělení BigBrands jsme uspořádali školení web copywritingu.

Zaměřili jsme se na popisy zboží. Na konkrétních příkladech jsme představili přesvědčovací techniky, metody zkracování a eliminace chyb. Ukázali jsme, jak zvýšit úspěšnost produktových popisků i zážitek zákazníků při nakupování.

Školení vedl Jan Ambrož.

Termín realizace
září 2013
Kontaktní osoba
Ivana Růžičková
Head of Contents Management
Web