Správa PPC kampaní pro AARON - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro AARON

Tomáš Kůs
Tomáš Kůs
Ředitel firmy

S Dobrým webem spolupracuji již 3 roky. Je naším pomocníkem jak při řešení marketingové strategie tak hlavně při tvorbě webu. Firmu jsem si vybral pro optimalizaci starších webových stránek. Po roční spolupráci jsme začali tvořit zcela nové webové stránky. Byli nám pomocníkem jak při optimalizaci webu, tak kladli důraz na přehlednost a přístupnost našeho webu. V současnosti nám Dobrý web pomáhá vyvíjet a zkvalitňovat internetový obchod. Na začátku jsem si myslel, že naše spolupráce bude jednorázová, ale kvalitou svojí práce a návratností vložených investic mě přesvědčili o tom, že na webu je stále co zlepšovat a že dlouhodobější partnerství s Dobrým webem se vyplatí.

AARON je první specializovanou prodejnou digitálních fotoaparátůvideokamer v České republice. Kromě kamenného obchodu v Praze provozuje také internetový obchod. Svou původní specializaci na digitální techniku postupně firma rozšířila i o sortiment z oblasti výpočetní techniky a mobilních telefonů.

Detaily spolupráce

S firmou AARON dlouhodobě spolupracujeme ve všech oblastech týkajících se webu a internetového marketingu. Aktivně se podílíme na definování internetové marketingové strategie, realizujeme optimalizaci pro vyhledávače, spravujeme PPC reklamní kampaně a poskytujeme kompletní konzultace k veškerým aspektům zpracování webu.

Spolupráce probíhá již od roku 2006 a její postupný vývoj lze popsat několika fázemi. V první fázi byl největší důraz kladen na optimalizaci tehdejšího webu pro vyhledávače včetně získávání zpětných odkazů a spuštění reklamních PPC kampaní. Díky těmto krokům se firma AARON během několika měsíců vyhoupla mezi nejznámější a největší internetové prodejce v oblasti digitální techniky.

Termín realizace
březen 2007 – listopad 2011
Kontaktní osoba
Tomáš Kůs
Ředitel firmy
Web