Správa PPC kampaní pro Athos Travel - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro Athos Travel

Filip Antoš
Filip Antoš
Majitel společnosti

S Dobrým webem spolupracujeme již několik let na rozvoji a propagaci webů, které provozujeme. Oceňuji především individuální přístup, ze kterého je cítit, že cílem spolupráce je navrhnout fungující a efektivní řešení – nikoli pouze dodat konkrétní službu.

Vedle přípravy detailního zadání při redesignu našich webů a správy PPC kampaní nám Dobrý web na webu zprovoznil systém Google Analytics. Aktuálně tak máme velmi přesné informace o návratnosti našich reklamních investic a data o tom, jakým způsobem návštěvníci pracují s naším webem.

Provoz našeho webu představuje nekonečnou cestu a i díky spolupráci s Dobrým webem cítíme, že kráčíme po té správné.

Athos Travel je incomingová cestovní agentura specializující se především na Prahu a další česká města. Společnost poskytuje komplexní služby zahrnující nejen ubytování, ale i dopravu, vyhlídkové tours, pronájem aut a průvodcovské služby. Prostřednictvím společnosti Athos Travel si zároveň její klienti mohou rezervovat ubytování v podstatě kdekoli ve světě – to vše je sjednoceno pod athos-travel.com.

Detaily spolupráce

Se společností Athos Travel dlouhodobě spolupracujeme již od začátku roku 2006. Staráme se v celosvětovém měřítku o optimalizaci pro vyhledávače, spravujeme PPC reklamní kampaně v různých jazycích prostřednictvím PPC systémů Google AdWords, Yahoo! Search Marketing a MS Adcenter a dalších. Poskytujeme konzultace zaměřené na zlepšení použitelnosti a uživatelské přívětivosti webu.

Se společností Athos Travel samozřejmě nadále aktivně spolupracujeme. To, že internetové podnikání společnosti Athos Travel se rok od roku rozrůstá je pro nás nejlepším důkazem, že svou práci odvádíme dobře.

Termín realizace
leden 2006 – dosud
Kontaktní osoba
Filip Antoš
Majitel společnosti
Web

Athos Travel – další dodané služby