Správa PPC kampaní pro ČMSS - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro ČMSS

kubin-tomas
Tomáš Kubín
Marketingový specialista

Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.   

Českomoravská stavební spořitelna je tuzemskou jedničkou v bydlení a finanční jistotě. Nabízí širokou škálu produktů od stavebního spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Tradičně si zakládá na kvalifikovaném poradenství a komplexním servisu více než 2 800 profesionálních finančních poradců. Ti jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy je jejich cílem najít řešení na míru klientových přání a potřeb.

Detaily spolupráce

Naše spolupráce v oblasti internetového marketingu se postupně rozšířila i na správu PPC kampaní. Cílem správy je přivést na web relevantní návštěvnost a tím zvýšit počet kontaktů získaných z webu.

Spravujeme internetovou reklamu v inzertních sítích AdWords, Sklik, na sociální síti Facebook i RTB. Kampaně pro hlavní web ČMSS jsou výkonově orientované, jejich cílem je především zisk leadů na stavební spoření či úvěry. Dlouhodobě se nám daří plnit cíle a držet cenu za konverzi pod stanovenou částkou.

Mimo to zajiš'tujeme kampaně i pro další weby ČMSS - pro inspirační magazín Tadyjemoje, věrnostní program Získejteulišky nebo internetové bankovnictví Mojeliška.

Intenzivně pracujeme na optimalizaci kampaní a využíváme různá remarketingová publika napříč weby tak, abychom relevantně vytěžili maximum z návštěvníků všech webů.

Termín realizace
listopad 2010 – dosud
Kontaktní osoba
Tomáš Kubín
Marketingový specialista
Web