Správa PPC kampaní pro ČSOB Banku - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro ČSOB Banku

Československá obchodní banka, a. s. působí jako univerzální banka v České republice. Obchodní profil ČSOB zahrnuje segmenty fyzických osob, malých a středně velkých podniků, korporátní klientely a nebankovních finančních institucí, finanční trhy a privátní bankovnictví. Klienti ČSOB jsou obsluhováni na 248 pobočkách v ČR a samozřejmě také na webu www.csob.cz.

Detaily spolupráce

Pro ČSOB Banku spravujeme PPC kampaně v Google AdWords, Skliku a Etargetu od března 2009. Do konce roku 2010 jsme využívali i systém AdFox. Spravované kampaně jsou zaměřeny jak na propagaci a posílení brandu ČSOB Banky, tak i na získávání poptávek pro jednotlivé bankovní produkty, jako jsou např. hypotéky a osobní půjčky.

Vysoká konkurence v oblasti financí podmiňuje neustále nové nápady, jak kampaně lépe optimalizovat a pomocí jakých strategií získávat velké množství kvalitních návštěvníků za nízké ceny.

Termín realizace
březen 2009 – dosud
Kontaktní osoba
Milan Bouška
Marketing Communication
Web

ČSOB Banka – další dodané služby