Správa PPC kampaní pro ČSOB Pojišťovnu - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro ČSOB Pojišťovnu

Michaela Beranová
Michaela Beranová
Internet Marketing Specialist

V rámci správy PPC kampaní naší pojišťovny zejména oceňujeme testování nových funkcí a inovací v systému Adwords a Sklik. Na Dobrém webu si především ceníme týmové spolupráce, rychlé odezvy na naše požadavky a zpětné vazby k našim kampaním. Dlouhodobá spolupráce se společností Dobrý web nám přináší výhody, které se odráží na celkových prodejích našich produktů na internetu.

ČSOB Pojišťovna je člen holdingu ČSOB. Je univerzální pojišťovnou vzniklou v roce 1992. ČSOB Pojišťovna byla zvolena nejlepší pojišťovnou pro Českou republiku v mezinárodní soutěži pořádané magazínem World Finance. O maximální spokojenost zákazníků se stará vice než 750 zaměstnanců a téměř 780 výhradních pojišťovacích zprostředkovatelů ČSOB Pojišťovny.

Detaily spolupráce

Pro ČSOB Pojišťovnu spravujeme PPC kampaně v Adwords a Skliku od března 2009. Spravované kampaně jsou zaměřeny jak na propagaci a posílení brandu ČSOB Pojišťovny, tak na efektivní prodej produktů pojištění online. Různé cíle jednotlivých kampaní kladou vysoké nároky na vyhodnocování a optimalizaci.

Vzhledem k rostoucímu trendu prodejů online, ČSOB Pojišťovna považuje PPC kampaně za pro ně velmi důležitý prodejní nástroj. Vysoká konkurenčnost v oblasti financí, cestování a pojištění způsobuje nutnost přicházet neustále s novými nápady a možnostmi řešení.

Termín realizace
březen 2009 – dosud
Kontaktní osoba
Michaela Beranová
Internet Marketing Specialist
Web