Správa PPC kampaní pro Manutan - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro Manutan

Manutan působí jako dodavatel řešení pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a sklady. V České republice společnost funguje od roku 1992 a od roku 2005 je součástí mezinárodní skupiny Manutan International mající 23 dceřiných společností působících ve 20 zemích Evropy. Obrat skupiny Manutan již přesáhl 500 milionů €.

Detaily spolupráce

Dobrý web pomáhá Manutanu při správě PPC kampaní v rámci České a Slovenské republiky. Velice široký sortiment klade důraz na jasnou strukturu kampaní, přesně stanovené cíle a jejich dodržování. V reklamních systémech se pracuje na samotných hranicích možností dalšího rozšiřování, proto se při spolupráci zaměřujeme na efektivní investice propagace pomocí PPC. Intenzivní optimalizace PPC kampaní v systémech Sklik a Google AdWords se projevuje ve zlepšování nastavených finančních ukazatelů.

Termín realizace
listopad 2007 – dosud
Kontaktní osoba
Michal Skříšovský
Customer Marketing Manager
Web

Manutan – další dodané služby