Správa PPC kampaní pro TisknuLevne.cz - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Správa PPC kampaní pro TisknuLevne.cz

Martin Pěnička
Martin Pěnička
Majitel společnosti

PPC kampaně jsou hlavním zdrojem našich prodejů již několik let. Ze začátku jsme si kampaně spravovali sami, od roku 2009 však spolupracujeme s Dobrým webem. Vzhledem k velkému objemu útrat v PPC systémech se investice do kvalitní správy našich kampaní ukázala jako velmi výhodná. Díky Dobrému webu máme jistotu, že naše kampaně jsou spravovány optimálně s ohledem na nejnovější trendy. Můžeme tak více času věnovat vlastnímu podnikání. Na spolupráci oceňujeme především měsíční reporty, které nám dávají srozumitelně najevo výhodnost naší spolupráce s Dobrým webem.

TisknuLevne.cz je největší internetový obchod v České republice, který se specializuje pouze na optimalizaci provozních tiskových nákladů a prodej tiskových zařízení. Převažujícími zákazníky jsou zejména malí a střední odběratelé, kterých je v současné databázi téměř 70 000. Současný roční obrat firmy přesahuje 60 mil. Kč a stále roste.

Detaily spolupráce

  • Správa rozsáhlých produktových PPC kampaní:
  • Google AdWords
  • Sklik
  • Optimalizace kampaní pro každý druh tiskárny a toneru.
  • Synergie PPC a SEO.
Termín realizace
březen 2011 – prosinec 2014
Kontaktní osoba
Martin Pěnička
Majitel společnosti
Web

TisknuLevne.cz – další dodané služby