Testování mobilní aplikace pro Hypoteční banku - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Testování mobilní aplikace pro Hypoteční banku

Josef Drobílek
Josef Drobílek
Marketingový specialista

S Dobrý webem pravidelně testujeme nejen finální webové stránky, ale i wireframy. Novinkou pro nás bylo testování wireframů mobilního layoutu webových stránek. S průběhem testování jsem byl spokojený. Překvapivě však, na rozdíl od návrhů pro desktop, testování wireframů mobilního layoutu neodhalilo téměř žádná problémová místa.

Hypoteční banka je předním hráčem na trhu hypoték v České republice. Díky své specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Kromě velkého množství informací nabízí na svém webu interaktivní nástroje pro výpočet parametrů hypoték – například hypotéka online.

Detaily spolupráce

Hypoteční bance dlouhodobě pomáháme v oblasti použitelnosti a UX, ale také s optimalizací pro vyhledavače (SEO).

V průběhu roku 2012 jsme pro Hypoteční banku navrhli novou podobu webu hypotecnibanka.cz. Nezůstalo však jen desktopové verze a pro Hypoteční banku jsme připravili i návrh mobilní verze.

Vedle návrhu prototypu hlavního korporátního webu jsme se podíleli i na redesignu služby hypotekapowebu.cz.

Všechny realizované návrhy jsme otestovali na uživatelích již ve fázi prototypu, ale především betaverze webu. Vždy jsme navíc kladli důraz na SEO, protože redesign webu je z hlediska optimalizace pro vyhledávače nejrizikovějším momentem.

Termín realizace
únor 2012 – dosud
Kontaktní osoba
Josef Drobílek
Marketingový specialista
Web