Web copywriting pro Cybergenics.cz - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Web copywriting pro Cybergenics.cz

Tomáš Krejčí
Tomáš Krejčí
Majitel

Před časem jsme si nechali zpracovat copywriting pro náš firemní web. Přesto, že se zabýváme tvorbou webů a o copywritingu něco víme, přenechali jsme tuto činnost odborníkům. Spolupráce po celou dobu byla perfektní a výsledek nás mile překvapil. Ve fulltextových vyhledávačích se bez dalších úprav webu vylepšily pozice i na ty nejvíce konkurenční fráze, jako je "tvorba www stránek" apod. Na základě této zkušenosti jsme si od Dobrého webu nechali vypracovat copywriting i na náš další web.

Cybergenics se již přes deset let věnuje tvorbě internetových stránek. Svým klientům zajišťuje servis v oblasti webdesignu, vývoje aplikací a redakčních systémů. Poskytuje také webhosting a služby související s optimalizací pro internetové vyhledávače. Cybergenics si vybral Dobrý web pro úkol úpravy a vytvoření textů pro svůj vlastní web.

Detaily spolupráce

Projektu Cybergenics jsme poskytli copywriterské služby a související poradenství ohledně tvorby efektivního obsahu pro firemní web.

Úkolem Dobrého webu bylo vytvořit nové texty pro úvodní stránku a nabídku na zhotovení internetových obchodů. Nové texty měly pomoci zvýšit návštěvnost webu Cybergenics prostřednictvím vyhledávačů na daná klíčová slova. Texty jsme také připravili s cílem zvýšit počet poptávek.

Při analýze starých textů jsme zjistili, že stávající obsah neodpovídal potřebám zákazníků. Před samotným začátkem prací jsme během přípravy pomohli našemu zákazníkovi stanovit konkurenční výhody. Definovali jsme také prodejní nabídku, kterou je vhodné prezentovat potenciálním klientům Cybergenics.

Námi zhotovený text přispěl k lepšímu zastoupení stránek ve vyhledávačích na klíčová slova spojená s webdesignem. Zároveň texty uživatele více motivují k tomu, aby Cybergenics kontaktovali se svou poptávkou. Podíleli jsme se také na tvorbě titulků, nadpisů a dalších částí obsahu. Součástí zakázky bylo i další doporučení pro budoucí tvorbu obsahu, které náš klient mohl využít.

Termín realizace
červen 2008 – červenec 2008
Kontaktní osoba
Tomáš Krejčí
Majitel
Web