Web copywriting pro Manutan - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Web copywriting pro Manutan

Manutan působí jako dodavatel řešení pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a sklady. V České republice společnost funguje od roku 1992 a od roku 2005 je součástí mezinárodní skupiny Manutan International mající 23 dceřiných společností působících ve 20 zemích Evropy. Obrat skupiny Manutan již přesáhl 500 milionů €.

Detaily spolupráce

Od května 2010 pomáháme Manutanu také s copywritingem. Naše texty přesvědčují uživatele ke koupi zboží. Kvalitnější obsah zvyšuje informovanost zákazníků a usnadňuje jim orientaci na stránkách.

Navrhli jsme lepší strukturu a provázání obsahu e-shopu. Zákazníci si díky tomu mohou rychleji prohlédnout a objednat požadované produkty. Mysleli jsme rovněž na SEO a návštěvníky, kteří přicházejí z vyhledávačů. Obsah přizpůsobujeme výsledkům analýzy klíčových slov. Očekáváme, že copywriting přispěje ke zvýšení návštěvnosti a celkové obchodní úspěšnosti e-shopu.

Termín realizace
květen 2010 – září 2010
Kontaktní osoba
Michal Skříšovský
Customer Marketing Manager
Web

Manutan – další dodané služby