Web copywriting pro Shoptet.cz - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Web copywriting pro Shoptet.cz

Tomáš Krejčí
Tomáš Krejčí
Majitel

Po velmi pozitivní zkušenosti s copywritingem pro náš firemní web www.cybergenics.cz jsme si od Dobrého webu nechali vypracovat copywriting i na náš produktový web. Součástí toho byla i konzultace na téma přístupnosti a použitelnosti tohoto webu. Opět nás překvapilo, jaké nedostatky na webu byli lidé z Dobrého webu objevit a jaký výrazný nárůst klientů po těchto úpravách náš web zaznamenal. Copywriting pro nejdůležitější stránky ještě podpořil tento trend a zároveň zlepšil pozice webu ve fulltextových vyhledávačích.

Shoptet je specializovaná služba, která obchodníkům nabízí služby související s internetovým obchodem. Shoptet zákazníkům vytváří e-shopy na míru, ale poskytuje jim i hotová řešení. Umožňuje rovněž pronájem aplikace s funkcemi, které si klient vybere

Detaily spolupráce

Copywriting Dobrého webu se zaměřil na homepage webu a také na stránku, která uživatelům nabízí bezplatné vyzkoušení produktu – internetového obchodu Shoptet.

nové texty na webu měly zákazníka zaujmout a představit službu v lepším světle. Vzhledem k rozsáhlosti nabídky navíc bylo nutné prezentovat její rozmanité možnosti a přitom zachovat přehlednost a údernost textu. Součástí naší práce bylo podrobné studium produktu zákazníka.

Díky tomu jsme dokázali čtenářům atraktivní formou přednést hlavní výhody internetových obchodů Shoptet. Pozornost čtenářů jsme se snažili získat uvedením konkrétních funkcí systému, které konkurence mnohdy ani nenabízí. Přestože jsme hned na úvodní stránce zabrousili do hloubky služeb Shoptet, zachovali jsme jednoduchost sdělení a tím jsme zákazníka odlišili od podobných firem. Kromě toho jsme zmínili benefity, které z použití služby pro obchodníky vyplývají.

Náš doporučovaný text navíc zohledňoval různé cílové skupiny a odlišné potřeby jednotlivých zákazníků. Přehlednou formou jsme propojili oslovení jak náročného zákazníka, tak i podnikatele, který o vyzkoušení obchodu na webu teprve uvažuje. Texty jsme samozřejmě optimalizovali pro internetové vyhledávače a zákazníkovi předali písemné doporučení pro další tvorbu a úpravu obsahu.

Kontaktní osoba
Tomáš Krejčí
Majitel
Web