Školení na míru - SEO pro Click it - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Školení na míru - SEO pro Click it

Click it - klub online marketingu a agentura Dobrý web spolu spolupracují již druhý semestr a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Lektoři z Dobrého webu v rámci našich workshopů se věnovali tématu základů PPC reklamy a webové optimalizace (SEO). Tyto workshopy se účastníkům velmi líbily. Budeme se těšit na další workshopy s Dobrým webem a spolupráci.

Kateřina Urbanová
Marketing a PR

Click it je první studentská organizace na VŠE, která se zaměřuje čistě na online marketing. Hlavním cílem je nadchnout studenty do oblasti online marketingu a umožnit jim setkávat se s profesionály z oboru. Zároveň nabídnout možnost naučit se či zdokonalit se v online marketingu při víkendových workshopech, které pořádáme ve spolupráci s předními českými online marketingovými agenturami.

Detaily spolupráce

Tomáš Pospíšil připravil a vedl workshop SEO pro studenty Vysoké školy ekonomické v Praze. Workshop organizovala studentská organizace Click it.

Tomáš studentům ukázal, co je a není SEo, jaké jsou časté mýty, jak vyhledávače fungují nebo jak vybrat vhodná klíčová slova. Nechyběla ani část o onpage faktorech a linkbuildingu.

Kontaktní osoba
Kateřina Urbanová
Marketing a PR
Web

Click it – další dodané služby