Zadávací dokumentace pro AARON - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Zadávací dokumentace pro AARON

Tomáš Kůs
Tomáš Kůs
Ředitel firmy

S Dobrým webem spolupracuji již 3 roky. Je naším pomocníkem jak při řešení marketingové strategie tak hlavně při tvorbě webu. Firmu jsem si vybral pro optimalizaci starších webových stránek. Po roční spolupráci jsme začali tvořit zcela nové webové stránky. Byli nám pomocníkem jak při optimalizaci webu, tak kladli důraz na přehlednost a přístupnost našeho webu. V současnosti nám Dobrý web pomáhá vyvíjet a zkvalitňovat internetový obchod. Na začátku jsem si myslel, že naše spolupráce bude jednorázová, ale kvalitou svojí práce a návratností vložených investic mě přesvědčili o tom, že na webu je stále co zlepšovat a že dlouhodobější partnerství s Dobrým webem se vyplatí.

AARON je první specializovanou prodejnou digitálních fotoaparátůvideokamer v České republice. Kromě kamenného obchodu v Praze provozuje také internetový obchod. Svou původní specializaci na digitální techniku postupně firma rozšířila i o sortiment z oblasti výpočetní techniky a mobilních telefonů.

Detaily spolupráce

V průběhu roku 2007 jsme se významným způsobem podíleli na přípravě nového internetového obchodu firmy. Ve spolupráci s klientem jsme připravili kompletní zadávací dokumentaci, navrhli jeho strukturu a informační architekturu s důrazem na optimalizaci pro vyhledávače, snadnou použitelnost, přístupnost a maximální uspokojení potřeb cílových skupin webu.

Klientovi jsme pomohli vybrat technického řešitele a kompletně dohlíželi na vývoj webu. Na konci roku 2007 byl web spuštěn. Celý web je aktuálně rozdělen na 3 části – digitální fotoaparáty a videokamery, počítače a notebooky a mobilní telefony. Obchodní výsledky webu dokazují, že návratnost investice do redesignu nebude dlouhodobou záležitostí.

Termín realizace
březen 2007 – listopad 2007
Kontaktní osoba
Tomáš Kůs
Ředitel firmy
Web