Zadávací dokumentace pro Athos Travel - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Zadávací dokumentace pro Athos Travel

Filip Antoš
Filip Antoš
Majitel společnosti

S Dobrým webem spolupracujeme již několik let na rozvoji a propagaci webů, které provozujeme. Oceňuji především individuální přístup, ze kterého je cítit, že cílem spolupráce je navrhnout fungující a efektivní řešení – nikoli pouze dodat konkrétní službu.

Vedle přípravy detailního zadání při redesignu našich webů a správy PPC kampaní nám Dobrý web na webu zprovoznil systém Google Analytics. Aktuálně tak máme velmi přesné informace o návratnosti našich reklamních investic a data o tom, jakým způsobem návštěvníci pracují s naším webem.

Provoz našeho webu představuje nekonečnou cestu a i díky spolupráci s Dobrým webem cítíme, že kráčíme po té správné.

Athos Travel je incomingová cestovní agentura specializující se především na Prahu a další česká města. Společnost poskytuje komplexní služby zahrnující nejen ubytování, ale i dopravu, vyhlídkové tours, pronájem aut a průvodcovské služby. Prostřednictvím společnosti Athos Travel si zároveň její klienti mohou rezervovat ubytování v podstatě kdekoli ve světě – to vše je sjednoceno pod athos-travel.com.

Detaily spolupráce

Od roku 2006 byla spolupráce primárně zaměřená na internetový marketing a SEO. Začátkem roku 2008 jsme připravili zadávací dokumentaci pro kompletní redesign všech webů sdružených pod hlavičkou athos-travel.com s důrazem na modernizaci webu, zvýšení uživatelského komfortu a vytěžení maxima z obchodního potenciálu webu.

Se společností Athos Travel samozřejmě nadále aktivně spolupracujeme. To, že internetové podnikání společnosti Athos Travel se rok od roku rozrůstá je pro nás nejlepším důkazem, že svou práci odvádíme dobře.

Termín realizace
prosinec 2007 – březen 2008
Kontaktní osoba
Filip Antoš
Majitel společnosti
Web

Athos Travel – další dodané služby