Zadávací dokumentace pro Neris - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Zadávací dokumentace pro Neris

Neris je agentura ČTK pro internet a nová média. Představuje bránu do světa informací, klíč k rychlému a především spolehlivému zpravodajství z důvěryhodného zdroje. Neris je největším poskytovatelem obsahu pro mobilní zařízení v České republice a je vydavatelem tří populárních zpravodajských internetových novin, kterými jsou České noviny, Sportovní noviny a Finanční noviny.

Detaily spolupráce

Se společností Neris jsme spolupracovali při přípravě redesignu webů České noviny, Sportovní noviny a Finanční noviny. Hlavním cílem bylo důsledněji provázat jednotlivé servery a navrhnout web, který bude naplňovat očekávání uživatelů, bude snadno a intuitivně použitelný a v neposlední řadě dobře optimalizovaný pro vyhledávače.

Na základě vstupních analýz návštěvnosti webu, konkurence a současného stavu webu jsme detailně specifikovali cílové skupiny webu a jejich potřeby. To byl odrazový můstek pro zpracování základní koncepce a struktury webu. Následoval návrh wireframů typových stránek webu a základní popis chování prvků na těchto stránkách. Zadávací dokumentaci v této podobě dostal do rukou grafik, programátoři a kodéři. Nová podoba webu byla úspěšně spuštěna v září roku 2008.

Termín realizace
srpen 2007 – listopad 2007
Kontaktní osoba
Přemysl Urban
Marketing&Support Manager
Web