Zadávací dokumentace pro Plzeňský Prazdroj - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Zadávací dokumentace pro Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj, a. s. je členem skupiny SABMiller plc., druhé největší pivovarnické společnosti na světě. V ČR patří se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel mezi největší prodejce piva a zároveň i největší vývozce českého piva, které vyváží do více než 50 zemí na celém světě.

Detaily spolupráce

Ve spolupráci se společností Plzeňský Prazdroj, a.s. jsme připravili návrh nového webu, určeného pro k propagaci turistických aktivit, které pivovar Plzeňský Prazdroj svým návštěvníkům nabízí. Společně s klientem jsme připravili zadávací dokumentaci pro nový web, jejíž součástí byla také specifikace cílových skupin webu a jejich potřeb, návrh struktury webu a vytvoření wireframů jednotlivých typových stránek webu.

Cílem nových webových stránek je moderní, interaktivní a přehlednou formou informovat návštěvníky o turistických cílech, službách a akcích Plzeňského Prazdroje v Plzni. Přesvědčit návštěvníky stránek k návštěvě turistického cíle a zvýšit tak tržby a poptávku po dalších nabízených službách pivovaru.

Termín realizace
duben 2010 – květen 2010
Kontaktní osoba
Michaela Krátká
Specialista destinačního marketingu
Web