Zadávací dokumentace pro Zentivu - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Zadávací dokumentace pro Zentivu

Zentiva je mezinárodní farmaceutická společnost, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej moderních značkových generických farmaceutických produktů. Společnost má vedoucí postavení v České republice, v Turecku, Rumunsku a na Slovensku a rychle roste v Polsku, Rusku, Bulharsku, na Ukrajině a v pobaltských státech.

Detaily spolupráce

Společnosti Zentiva jsme pomáhali s kompletním redesignem korporátního webu. Ve spolupráci s klientem jsme připravili rozsáhlou zadávací dokumentaci pro redesign, ve které samozřejmě nechybí specifikace cílových skupin webu a jejich potřeb, návrh nové struktury webu a návrh jednotlivých typových stránek webu. Pro společnost Zentiva jsme realizovali výběrové řízení pro vytvoření grafického návrhu webu, konzultovali výběr technického řešitele.

Cílem redesignu bylo celkově zkvalitnit a zmodernizovat korporátní webové stránky, aby lépe naplnily očekávání jejich uživatelů a zároveň adekvátně na webu reprezentovaly společnost Zentiva.

Termín realizace
srpen 2007 – únor 2009
Kontaktní osoba
Sylvie Hájková Wagnerová
Senior Customer Service Manager
Web

Zentiva – další dodané služby