Zavedení sociálních médií do firemní komunikace - Dobrý web

Připravujeme pro vás nový web a už brzy vás uvítáme v novém kabátě. Jak děláme a pro koho, vám odpoví naše prozatimní info stránka.

Zavedení sociálních médií do firemní komunikace

Sociální sítě aktivně používají miliony obyvatel ČR. Poradíme vám, jak se v tomto prostředí prezentovat a jakých chyb se vyvarovat. Zaškolíme vaše zaměstnance a poradíme vám, jaké zvolit kanály a jak je upravit.

Jak probíhá zavedení sociálních médií do firemní komunikace

 • Analýza potřeb – nejprve se vás zeptáme, co si od sociálních sítí slibujete a jaké jsou vaše kapacitní možnosti. Na základě vstupních informací zpracujeme rozsah služby, cíle a způsob spolupráce.
 • Analýza konkurence – podíváme se, jak je na tom váš obor a konkurenti z hlediska využití sociálních médií.
 • Marketingový mix – zjistíme, které komunikační kanály jsou pro vás nejvhodnější, jakým způsobem se budete prezentovat a jaké cíle budeme sledovat.
 • Harmonogram realizace a podkladové materiály – naplánujeme konkrétní kroky, které povedou k efektivní komunikaci. Součástí je návrh na úpravu kanálů a integraci sociálních sítí do webu.
 • Zaškolíme vaše zaměstnance – ke všem klientům přistupujeme individuálně a řešíme jejich vlastní potřeby. Vysvětlíme vám, jak správně komunikovat, jakých chyb se vyvarovat, na co se soustředit a jak pomáhat šíření.

Co dostanete

Budeme s vámi úzce spolupracovat. Dostanete od nás konzultace, individuální zaškolení a podkladové dokumenty včetně Komunikačního manuálu pro sociální média.

Naučíme vás využívat sociální média efektivně.

Případová studie

Strategie komunikace v sociálních médiích a kampaň na Facebooku pro předního prodejce fototechniky firmu Aaron.

StáhnoutPDF, 411 kB

Proč zavedení sociálních médií do firemní komunikace od Dobrého webu?

 • Orientace na výsledky – investice do sociálních sítí musí mít nějaký důvod a smysl.
 • Zkušenosti – máme za sebou úspěšně kampaně pro malé i velké firmy.
 • Sociální sítě vnímáme v rámci celku – strategie v sociálních sítích musí jít ruku v ruce s firemní marketingovou strategií a být provázána s úpravami webu a SEO.
 • Vzdělávání – sociální sítě pravidelně školíme od roku 2009, proškolili jsme stovky lidí.
 • Sledujeme aktuální trendy – s námi budete v obraze!

Co říkají klienti

 • V současné době jsme hledali další možnosti, jak se držet moderních trendů a komunikovat se zákazníky. Právě při tomto rozhodování nám pomohl Ondřej Jireš z Dobrého webu. Na začátku nám podrobně vysvětlil, jaké výhody má internetový marketing v sociálních sítích. Netrvalo dlouho a s jeho pomocí se nám podařilo kvalitně zlepšit profil na FB a získat nové fanoušky. Díky jeho spolupráci jsme objevili další příležitosti, jak oslovit zákazníky na internetu.

 • Již několik let spolupracuje ČMSS s Dobrým webem v oblastech webové analytiky, PPC, social i online strategie. Díky správně nastavené dlouhodobé spolupráci vykazujeme velmi dobré výsledky především ve výkonnostním marketingu a posouváme se technologicky stále kupředu. Dobrému webu nechybí kvalitní lidé, a to nejen po stránce odborné, ale i lidské. Dobrému webu se daří nacházet způsoby, jak potřeby ČMSS realizovat.

Další reference

Časté dotazy zavedení sociálních médií do firemní komunikace

Dobrý web o sociálních sítích

Školení – naučte se, jak na marketing v sociálních sítích