1. Klubové odpoledne WebTop100 - online

Digitální transformace: Na co si dávat pozor? Jaké příklady z praxe následovat a kterých se vyvarovat? Existuje něco jako návod na správně provedenou digitální transformaci podniku? A kdo by se touto problematikou ve vaší společnosti měl především zabývat?

1. Klubové odpoledne WebTop100 - online

Mám zájem o toto školení

Pokud máte zájem o toto školení, zanechte nám svůj email, hned jak vypíšeme termín, dáme vám vědět.


Cena

1 800 Kč
2 178 Kč s DPH

Časový rozsah akce: od 14 do 16 hodin

Workshop bude přidanou hodnotou jak pro všechny zástupce společností, které jsou v průběhu své digitalizace, tak ty, které digitální tranformace teprve čeká a potřebují dobré rady do začátku.

Rok 2021 bude bezesporu poslední reálnou příležitostí, jak zcela nepromeškat nástup na zrychlující se vlak digitální ekonomiky. Přes nesporně pozitivní trendy a krizovým rokem 2020 prověřenou schopnost firem a institucí urychleně digitalizovat svůj byznys, vidíme stále mnoho příkladů, jak by se to dělat nemělo. Na co si v rámci postupující digitální tranformace vašeho podniku dávat pozor? Jaké příklady z praxe následovat a kterých se vyvarovat? Existuje něco jako návod na správně provedenou digitální transformaci podniku? A kdo by se touto problematikou ve vaší společnosti měl především zabývat?

Doporučujeme zejména pro: majitele firmy, obchodní ředitele, marketingové ředitele, projektové manažery, marketingové manažery, produktové manažery

Pro každého zájemce o dané téma :) 


Školení na míru

Chcete školení na míru vašim potřebám a současným znalostem problematiky?

Chci školení na míru →